VIDEO/ Ivana nuk përmbahet në rrjet, karikon Kroacinë dhe “kërcënon” Brazilin: Le të kërcejmë

9 Dhjetor 2022, 15:49Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Bukuroshja kroate e cila ka marrë vëmendjen e madhe të mediave së fundmi, Ivana Knoll, nuk ka qëndruar në heshtje për sa i përket sfidës së radhës që kombëtarja e saj do të luajë përballë Brazilit.

Modelja 30-vjeçare ka postuar një video së fundmi në rrjet, ku shfaq në pah format e saj bombastike dhe duke dhuruar një puthje, ndërkohë që në sfond ndodhet një këngë braziliane.

Në postimin e saj ajo shkruan: “Mezi pres për të premten”, ndërsa në një tjetër postim duket se zgjedh të provokojë brazilianët, ku shkruan: “Le të kërcejmë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Kno?ll (@knolldoll)

Ajo sigurisht nuk do të mungojë në këtë sfidë, duke zgjedhur sërish një veshje provokuese, të cilën e ka postuar dirket nga stadium “Education City”, aty ku do të luhet dhe takimi Kroaci-Brazil.

Video