“E rrallë, hallall ta boftë Zoti”, gjesti i Stresit befason Flori Mumajesin

8 Dhjetor 2022, 21:39Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Flori Mumajesi dhe Stresi

Reperi i njohur Stresi, gjatë një bisede me njërën nga banoret e “BBVK”, teksa po fliste për karrierën, tha se çelësi i suksesit të tij është Flori Mumajesi.

“Isha në rrugë duke bërë muzikë të keqe dhe ai më mori nga rruga dhe më tha se kështu bëhet muzika”, u shpreh Stresi.

 Ky veprim ka tërhequr vëmendjen e Florit, i cili ka ndarë videon në rrjete sociale.

“E rrallë, si është e mundur pas kaq vitesh mirënjohjeje. Hallall ta bëftë Zoti, Stresi”, ka shkruar kantautori për reperin.

“E rrallë, hallall ta boftë Zoti”, gjesti i Stresit

 

Kujtojmë që Stresi është një ndër banorët që i është bashkuar reality show-t “Big Brother VIP Kosova”, që nisi transmetimin pak ditë më parë.

Video