Pas takimit të mbrëmshëm në BBV, partnerja ka dy fjalë për Albin

21 Shkurt 2024, 20:47Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Doris dhe Albi

Partnerja e Albi Nakos, Doris, mbrëmjen e së martës mbërriti në shtëpinë e ‘BBV3’ për të surprizuar partnerin e saj dhe për t’i kërkuar atij të largohet nga gara, kjo pasi sipas saj Albi nuk e ka gjetur veten në atë lojë dhe nuk ka dhënë maksimumin e tij.

Albi bëri një premtim për të dhe për të gjithë publikun ku u shpreh se do të ndryshonte dhe do të bëhej më aktiv në lojë.

Mbrëmjen e sotme nëpërmjet një statusi në ‘Instagram’ Doris shkruan: ‘Sido që të shkojë ti i meriton të gjitha…’

Pas takimit të mbrëmshëm në BBV, partnerja ka dy fjalë

 

Video