Olta Gixharit i prishen pushimet në Spanjë! Ja çfarë i ndodhi aktores (FOTO)

12 Qershor 2024, 21:01Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Olta Gixhari

Olta Gixhari këtë periudhë ndodhet në Spanjë teksa pret të lindë vogëlushin e saj.

Mirëpo nga disa "story" të postuara në rrjetet sociale ajo na ka treguar se ka ndodhur diçka e papritur atje që lidhet me kohën.

Teksa në vendin tonë temperaturat janë të larta, duket se zona ku Olta jeton ka rikthyer dimrin, e madje artistja ka ndezur oxhakun dhe ka veshur rrobat me mëngë të gjata.

 

Video