Heidi Baçi lë Shqipërinë dhe "arratiset" në Itali, ja çfarë shkruan ajo

12 Qershor 2024, 17:03Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Heidi Baçi

Pas përfundimit të Big Brother VIP 3, Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë, vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën.

“Pak nga Italia ime”, ka shkruar Heidi në rrjetet sociale.

Nuk dihet nëse me të është edhe partneri i saj Romeo Veshaj apo jo.

Vetëm pak kohë më parë, mediat rozë raportuan se Heidi e kishte “braktisur” Italinë si një sakrificë për Romeo Veshajn dhe jetën e re që pritet të ndërtojë në Shqipëri.

Megjithatë, vlen të thuhet se Italia është vetëm një hap larg, dhe nuk përjashtohet mundësia që Heidi  të ketë shkuar aty për t’u çmallur me njerëzit e dashur të saj.

Video