Megi Pojani vazhdon provokimet nga Maldivet, vë në pah të pasmet në bikini

12 Qershor 2024, 16:20Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Megi Pojani

Megi Pojani, një nga personazhet më të dashura në botën e televizionit, ka shkaktuar një valë reagimesh në rrjetet sociale pas publikimit të fotografive të saj të fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Moderatorja e njohur është bërë qendra e vëmendjes me fotot e saj nga pushimet e saj luksoze.

Ajo pozoi në bikini me ngjyrë të gjelbër derisa vinte në pah linjat e saj të përkryera trupore. Nuk kishte se si të mos fokusohej e gjithë vëmendja tek pozat e saj tejet provokuese.

Bukuroshja shqiptare, tash e sa ditë ka nisur pushimet e saj luksoze në Maldives, duke ndarë edhe detaje të shumta nga atje.

“Dukem e qetë por kurrë mos i besoni një lunderze paqësore. Kam dhëmbë të fortë dhe një kafshim të fuqishëm”, shkroi Megi në postimin e saj. 

Video