"Dashuritë e mia", Diola Dosti tregon lidhjen e ngushtë që partneri i saj ka me vajzat

12 Qershor 2024, 12:18Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Diola Dosti së fundmi ka treguar se ka fituar doktoraturën si nutricioniste. Me këtë rast ajo ka organizuar një festë mes miqsh, ku padyshim të ftuarit kryesorë ishin 3 vajzat dhe partneri i saj Erolld Belegu.

Gjatë festës ajo ka publikuar një video ku shfaqet biznesmeni kosovar me vajzën e saj të vogël.

“Dashuritë e mia”, shkruan nutricionistja.

Nga kjo video shohim se vajzat gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë me partnerin e ri të nënës së tyre.

Video