Xhensila “surprizon” papritur Besin

11 Qershor 2024, 23:00Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Xhensila dhe Besi

Ndarja e këngëtares Xhensila Myrtezaj dhe aktorit të humorit Bes Kallaku ka sjellë një zhurmë të madhe në rrjet.

Ata janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenit, ku ky i fundit ditën e sotme feston 7-mujorin e lindjes së tij.

Dhe pse një urim nuk ka ardhur prej Besit, s’kishte si të mungonte prej Xhensilës e cila nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, ka ndarë një fotografi me Amen dhe Ajkën teksa përbri shkruan: “Gëzuar 7-mujorin drita e jetës sime!”

Mirëpo ajo që ra më shumë në sy ishte mënyra se si Xhensila ka zgjedhur ta thërrasë të birin.

“Amen Kallaku”, shkruan gjithashtu ajo, duke zgjedhur kështu të mos e fsheh në asnjë moment mbiemrin e të birit të trashëguar prej babait të tij Bes Kallakut.

Xhensila “surprizon” papritur Besin

Video