FOTO/ Bora Zemani "nxeh" rrjetin me pozat me bikini!

12 Qershor 2024, 10:19Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto: Bora Zemani

Bora Zemani ka mahnitur ndjekesit me fotote fundit me bikini.

Moderatorja me në zë e momentit po kalon pushime në Turqi së bashku me partnerin e saj aktorin, Donald Veshaj.

Bora është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, vetëm në Instagram ajo numëron më shumë se një milion persona ku edhe sjell imazhe të ndryshme.

30-vjeçarja shihet në super formë të mirë dhe tejet atraktive derisa përshtati rrobat e banjës ngjyrë të kuqe me flokët e saj.

Të shumta ishin edhe komplimentet që prezantuesja mori në hapësirën e komenteve nga ana e fansave dhe miqve të saj.

Video