Megi Pojani dhe futbollisti i njohur bashkë me pushime në Maldive? Ja fotot që shtuan dyshimet për çiftin

17 Qershor 2024, 19:28Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Endri Çekiçi / Megi Pojani

Një ndër lidhjet më misterioze të "showbiz"-it shqiptar është ajo e Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit.

Romanca e tyre u zbulua rreth dy vite më parë, por ende nuk ka një konfirmim nga ana e tyre.

Ata tani duket se po shijojnë pushimet së bashku në ishujt Maldive, në bazë të disa fotografive.

Dyshja shihen duke pozuar nga vende të ngjashme dhe kjo ka shtuar dyshimet se ata po kalojnë pushimet bashkë.

Futbollisti jeton dhe punon në Turqi, ndërsa modelja në Shqipëri.

Video