FOTOT: Vajza e ish-deputetes demokrate "i vë flakën" rrjetit, me bikini të zeza dhe kapele kauboj

17 Qershor 2024, 16:28Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ada Deda

Ada Dedën, vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda është kthyer në modelet më të komentuara të javëve të fundit.

Modelja është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku poston foto provokuese.

Ajo ka ndarë me ndjekësit poza ku shfaqet me bikini të zeza dhe me një kapele kauboj në kokë.

Video