Loredana dhe Mozzik kanë dy fëmijë? Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

29 Shtator 2023, 13:55Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Loredana dhe Mozzik

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi vazhdon të mbetet gjithnjë në qendër të vëmëndjës nga mediat rozë që nga ndarja me reperinn Mozzik e deri te lidhja e saj e fundit me futbollistin Karim Adeyemi. 

Loredana së fundmi ka postuar në rrjete sociale foto me një fëmijë të vogël në krahë dhe me vajzën e saj Hanën, dhe mesa duket fansat kanë ngjallur dyshime që fëmija mund të jetë i saji dhe ajo po e bën publike tani këtë gjë.

Kujtojmë kështu që këngëtraja më herët në vitin 2021 ka postuar një foto e cila ngjalli dyshimet që ajo mund të ishte shtatezënë. Ajo kishte publikuar foton e një atleteje bebi, ku shkruante numrin ’2’. Dhe që atëherë zërat se artistja mund të jetë bërë nënë për herë të dytë kanë qarkulluar nëpër rrjet.

Ajo momentalisht po jeton me partnerin e saj, Karim Adeyemi. Kujtojmë se Loredana është nënë e një vajze të quajtur Hana,te cilen e ka nga martesa e saj me reperin Mozzik.

Video