Feston sot ditëlindjen, Megi Pojani nuk përmbahet, poston foton provokuese, i mbulon të pasmet me…

22 Maj 2024, 18:34Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Megi Pojani

Moderatorja e njohur, Megi Pojani vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetin social “Instagram”, ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe nuk munguan dhe urimet nga miqtë e saj.

Një foto e cila tërhoqi vëmendje, ishte një ripostim i bërë nga moderatorja, ku një ndër miket e saj e kishte uruar me një foto, ku Megi ka ngritur njërën këmbë dhe tek të pasmet ka vendosur një figurë për t’i mbuluar.

Feston sot ditëlindjen, Megi Pojani nuk përmbahet, poston foton

 

Video