Elvana Gjata ndan me ndjekësit foton e fëmijërisë me rastin e 36-vjetorit të lindjes

4 Shkurt 2023, 00:11Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata vazhdon të publikoijë urimet që ka marrë nga miqtë dhe ndjekësit e saj të cilët janë të panumërta në këtë 36-vjetor të lindjes.

Këngëtarja vazhdon të ndajë lajmin e bukur me ndjekësit e saj nëprmjet postimit të disa fotove në rrjete sociale ku thotë se feston 36-vjetorin e lindjes.  Ajo ka shpërdarë në instastory disa prej urimeve te veçanta të miqve të saj si dhe të personazheve të njohur për publikun të cilët e kanë uruar si Valdrin Sahiti.

Këngëtarja është një ndër artistet më të suksesshme në estradën shqiptare ku numëron plot dhjetëra hite me miliona klikime në “Youtube”, madje e cilësuar dhe si ‘Diva e skenës shqiptare’.

Elvana Gjata ndan me ndjekësit foton e fëmijërisë me rastin

Video