“Është shtazarake”, Amos përdor fjalë të ulta ndaj Luizit dhe Maestros, ndërhyjnë Efi dhe Kiara: Je askushi

3 Shkurt 2023, 22:37Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Pamje nga debati

Luizi dhe Armaldo urinuan në oborr, në momentin që ata po kryenin sfidën e rezistencës. Ky veprim, irritoi në masë Amosin, i cili përdori fjalë të ulëta, të tipit, shtazë.

Ai i tha Luizit dhe Armaldos se ky veprim është veprim shtazarak, pasi nuk mund të bësh një gjë të tillë përpara 5 milionë shqiptarëve, aq me tepër kur je VIP.

Komenti i Amosit acaroi Efin, e cila debatoi për disa minuta me të. Efi tha se ai është askushi që të gjykojë se çfarë bëjnë të tjerët, e aq më tepër t’i cilësoi ata si shtazë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Sipas saj, çdo kush e dinë vetë sesi përfaqëson veten e tij, brenda shtëpisë.

Në debat ka ndërhyrë edhe Kiara që i tha Amosit që është shumë fallco.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video