Pas tensioneve dhe përplasjeve në PD, japin dorëheqjen edhe dy anëtarë të kryesisë

7 Qershor 2023, 11:19Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto ilustruese

Pas nënkryetares së PD-së, Jorida Tabaku, kanë dhënë dorëheqjen edhe dy anëtarë të tjerë të kryesisë.

Deputetët Flamur Hoxha dhe Ori Nebiaj kanë dhënë dorëheqjen si anëtarë të Kryesisë, gjatë orëve të para të mëngjesit.

Gjatë votimit të djeshëm Flamur Hoxha votoi kundër hapjes së menjëhershme të garës për kryetar të PD-së, ndërsa Nebiaj abstenoi.

Video