"Kam vrarë një njeri", ky është adoleshenti me fytyrë fëminore që vrau 27-vjeçarin nga Burreli në Gjermani!

8 Dhjetor 2023, 15:37Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Reols Hysneli

Ky është 17-vjeçari shqiptar me fytyrë djaloshare që ka ekzekutuar me plumb në kokë një burrë nga Burreli.

Vrasja u regjistrua në sauna në Kaltenkirchen, i vrari Reols Hysneli, 27-vjeçar, u gjet më 25 nëntor në një pyll pranë zonës.

"Kam vrarë një njeri", ky është adoleshenti me

Adoleshenti u paraqit mesnatën e së premtes në stacionin e policisë në Pinneberg (Schleswig-Holstein), i shoqëruar nga avokati i tij dhe ka rrëfyer: "Kam vrarë një njeri".

I shoqëruar nga policia, 17-vjeçari ka shkuar në vendngjarje dhe ka treguar se ku ndodhej trupi i viktimës, por kur është pyetur për arsyet e vrasjes nuk është përgjigjur.

Ai është një shqiptar 27-vjeçar, i cili sipas informacioneve të deritanishme nuk kishte adresë të përhershme banimi dhe ishte i njohur për policinë”, tha zëdhënësja e policisë Merle Neufeld.

Video