FOTO: ‘Blindohet’ bulevardi ‘Dëshmorët e Kombit’

6 Dhjetor 2022, 09:02Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Ndonëse opozita ka njoftuar se do të protestojë sot në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, forca të shumta policie kanë rrethuar sheshin.

Siç shihet dhe nga pamjet e publikuara nga LSA, bulevardi është rrethuar me kangjella prej hekuri, ndërsa ruhet nga shumë efektivë policie.

Kujtojmë se ky shtet është bllokuar në kuadër të masave të sigurisë për samitin e BE që do të mbahet sot në Tiranë.

Video