Aksident i pazakontë te 'Oxhaku' në Tiranë

21 Prill 2024, 17:05Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Pamje nga aksidenti te 'Oxhaku'

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku një automjet, është përmbysur në mes të rrugës.

Aksidenti ka ndodhur te vendi i quajtur "Oxhaku", pranë Pediatrisë.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe drejtuesi i mjetit, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Video