Moti i keq, makina përmbyset në mes të rrugës

21 Prill 2024, 15:58Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Aksidenti

Një automjet është përmbysur në afërsi të qytetit të Prrenjasit rreth orës 15:00 të kësaj të diele.

Shkak i aksidentit besohet të jetë bërë shpejtësia e makinës si dhe kushtet e motit.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, pasi automjeti ka dalë jashtë rrugës, me një pjesë të kodrës anash saj në dalje të fshatit  Pishkash, ndërsa në anën tjetër t? rrugës është hummerë.

Video