VIDEO/ Të gjithë në delir për golin e Brojës, mbrojtësi i Çelsit nuk i mban emocionet: He’s f*****g back!

3 Tetor 2023, 10:03Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Armando Broja

Armando Broja ishte një nga protagonistët kryesorë të Çelsit në sfidën kundër Fulhamit, me sulmuesin shqiptar që u rikthye te goli pas plot 359 ditësh.

22-vjeçari gjeti rrjetën në minutën e 20’ duke i dhënë avantazhin e dyfishtë “Bluve” në derbi.

Të gjithë ishin në delir për golin e tij dhe këtë e tregoi dhe mbrojtësi anglez, Levi Koluill, i cili nuk i fshehu emocionet.

Broja, ai është kthyer (He’s f*****g back)”, me sulmuesin shqiptar që gjithashtu nuk e fshehu gëzimin pas fjalëve të shokut të skuadrës.

Video