VIDEO: Dy gola në dy minuta, Broja thellon rezultatin dhe çon në këmbë stadiumin

2 Tetor 2023, 21:36Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Armando Broja

Armando Broja ka shënuar golin e tij të parë me ekipin e Chelsea, që pas rikuperimit të gjatë nga dëmtimi në këmbë.

Broja ka arritur të shënojë në minutën e 19 duke e çuar rezultatin në 0-2. Goli i parë u shënua nga Mykhailo Mudryk në minutën e 18 të ndeshjes ndaj Fullham.

Sulmuesi shqiptar humbi një rast të goli në minutën e dytë të ndeshjes duke goditur mbi shtyllë.

Video