Silvinho dhuron spektakël, tekniku bëhet viral për gjestin me tifozët kuqezi (VIDEO)

18 Nëntor 2023, 15:35Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Silvinho dhuron spektakël

Trajneri i kombëtares shqiptare, Sylvinho, ka qenë padyshim ‘arkitekti’ i këtij rrugëtimi të suksesshëm drejt EURO 2024.

Pas kualifikimit në Europian, entuziazmi i brazilianit ishte i papërmbajtshëm. Jo vetëm me futbollistët dhe pjesëtarët e stafit, por edhe me tifozët.

Ata që kanë qenë të pranishëm në tribunat e stadiumit në Kishinau, kanë parë se si në fund tekniku shkoi dhe u dha dorën me radhë shumë tifozëve, duke mos kursyer foto me ta apo edhe përqafime mjaft të ngrohta.

Video