Portugalia pëson DISFATË nga Sllovenia, Ronaldo gjeste SKANDALOZE ndaj arbitrit (Video)

27 Mars 2024, 15:09Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Cristiano Ronaldo

Portugalia pësoi një humbje të befasishme mbrëmjen e djeshme në ndeshjen miqësore kundër Sllovenisë duke u mposhtur me rezultatin 2:0.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Cristiano Ronaldos i cili nuk u përmbajt teksa ishte drejtuar për në dhomat e zhveshjes.

Teksa largohej nga fusha plot inat duke bërtitur dhe fyer disa tifozë, portugezi e shoqëroi mërzitjen e tij me gjestikulacione ndaj arbitrit të kartërt.

Video