Vula i jepet Berishës, Flamur Noka, thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpi

11 Qershor 2024, 13:34Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Flamur Noka

Deputeti i Rithemelimit, Flamur Noka komenton vendimin e Apelit që i dha vendimin e PD-së i takojnë përfundimisht grupimit të Rithemelimit të Sali Berishës.

“Nuk është ditë për të festuar as për triumf, por është ditë për t'i ftuar që të jenë të gjithë bashkë kundër narkoregjimit. Demokratët sot janë të bashkuar. Sot vendimi i gëzon ata. Është ditë e keqe për regjimin. Një opozitë e përçarë ka marrë fund. Noka tha se tre gjyqtarët vendosën integritetin profesional mbi urdhrat politikë. Ftoi demokratët të bashkohen.

Po Bashën?

"Përgjigja është për të gjithë ata që janë kundërshtarë, dhe kurrë shërbëtorë të regjimit"

Video