VIDEO/ Edi Rama s'përmbahet në samit, puth kryeministren e Italisë në qafë!

1 Qershor 2023, 15:03Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Në foto: Kryeministri Edi Rama dhe Giorgia Meloni

Kryeministri Edi Rama nuk është sjellë aspak ndryshe nga herët e kaluara, veçse sot guxoi akoma më shumë dhe puthi një prej liderëve të pranishëm në samitin në Moldavi.

Një video e publikuar shihet se si kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama puth në faqe homologen e tij italiane, Giorgia Meloni gjatë takimit në Moldavi, mirëpo duket se puthja i erdhi shumë papritur Melonit.

Video e marrë nga kryeredaktorja e Euroactiv, Aneta Zachová:

Në samitin që po mbahet në Moldavi, vijojnë negociatat e ndërkombëtarëve për të çtensionuar situatën në veri të Kosovës.

Video