PS mban Kongresin, Bardhi publikon foton e “panelit 7”: Për arsye objektive…

8 Dhjetor 2023, 14:29Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Gazmend Bardhi

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar në lidhje me kongresin e Partisë Socialiste që po zhvillohet këtë të premte.

Ai ka publikuar fotografitë e 12 ish-kryebashkiakëve dhe ish-deputetëve që janë hetuar nga SPAK, duke i quajtur ata “paneli i 7”.

“Zbulohet paneli i 7 i Kongresit të PS me temë diskutimi Eksperienca më e mirë në luftën kundër korrupsionit në Qeverinë e Edi Ramës”. Për arsye “objektive” diskutimet do të zhvillohen online!

PS mban Kongresin, Bardhi publikon foton e “panelit 7”: Për

Video