VIDEO/ Taynës i hedhin reçipetat në skenë gjatë koncertit, ja si reagoi artistja

5 Qershor 2023, 14:58Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Tayna

Reperja nga Kosova, Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit si Tayna, vazhdon të jetë mjaft aktive me koncerte si në Kosovë, Shqipëri, por edhe në diasporë.

Së fundmi, rep-artistja ka qenë për të performuar në Gjermani, në një festival me emra të njohur të skenës shqiptare. Por, ajo u përball me një situatë të sikletshme teksa ka qenë duke performuar në skenë skenë, që tashmë duket se është bërë e shpeshtë nëpër koncerte.

Siç shihet dhe në videon e mëposhtme, një fanse i ka hedhur një palë reçipeta në mes të skenës, teksa këngëtarja në një moment u ul i mori dhe i hodhi sërish drejt fansave të saj. Pamjet janë duke bërë xhiron e rrjetit.

Video