Është përplasur me Kristin, Robert Aliaj për Lorencin: Si ‘chihuahua’ që ka ardhur nga Afganistani

24 Mars 2023, 11:20Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

I ftuar ditën e sotme në Wake-Up ka qenë Robert Aliaj, babai i Kristit, banor i Big Brother VIP2.

Roberti nuk i ka kursyer kritikat për sjelljen e banorëve dhe gjuhen e tyre të komunikimit, ndërkohë që dy fjalë i ka patur edhe për Lorencin, i cili shpesh këto dy ditë ka atakuar Kristin.

“Aty ka shumë llapaqënëri, edhe për vajzat e kam. Nuk po flas me emra. Në moment të caktuar të lojës duhet të ulen tensionet dhe të ndërtohet një dialog. Aty ka urrejtje, seç ka ardhur një tip i ri aty, është një tip sikur ka ardhur nga Afganistani. Nuk e kam për paragjykim por nga paraqitja. Duket si një chihuahua që kafshon një pitbull.”- tha Roberti.

Video