Motra e Olta Gixharit ironizon Kiarën me një foto

24 Mars 2023, 10:48Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Nominimet e javës së kaluar çuan ‘kokë më kokë’, Olta Gixharin dhe Kiara Titon.

Lidhur me nominimet brenda BBVIP ka reaguar dhe motra e aktores, Gerta Gixhari e cila ka komentuar jo pak muajve të fundit lojën e banorëve.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gerta ka ndarë një foto të Kiarës që qëndron pranë Luizit, ku shkruan: “Për kohë të vështira, duhet i dashuri.”

Sipas saj këtë javë më shumë se kurrë Kiara po qëndron pranë Luizit në mënyrë që t’i shpëtojë nominimit.

Motra e Olta Gixharit ironizon Kiarën me një foto

Video