VIDEO +18/ "Dole komplet fare", Jori sërish pa të brendshme dhe i dalin pjesët intime sheshit

23 Mars 2023, 20:19Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Jori Delli

Jori Delli është një personazhet e Big Brother Vip Albania që tërhoqi vëmendjen e publikut që në ditët e para të futjes së saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, për shkak të çiltërsisë, por dhe bukrisë dhe linjave trupore mjaft seksi.

Ditën e sotme, ajo është relkasuar pranë pishinë, ku ka vendosur të marrë dhe disa rreze dielli, por modeles i ka ndodhur një incident. Ajo kishte veshur një fund të gjatë, por ka qenë pa të brendshme dhe në momentin kur ka qenë e shtrirë, i është ngritur fundi dhe ka treguar pjesët intime.

Ky moment është fiksuar nga kamerat, teksa kanë qenë banorët përballë saj të cilat ja kanë vënë në dukje këtë incident.

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Jori: Uuaa

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Lorenci: O Jori, s'ka gjë po hë.

Jori: Dukem?

Lorenci: Komplet fare.

Jori: Po pse s'më thoni ju

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha ty përball teje.

Ky nuk është rasti i vetëm, pasi edhe gjatë një prime, Jori e kishte veshur fustanin pa të brendshme, ku në një moment tregoi pjesët intime dhe pamjet bënë xhiron e rrjetit.

Video