“Sa shumë mungon...” Kiara publikon foton e rrallë me Luizin dhe dedikimi prekës

27 Mars 2023, 19:52Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Kiara dhe Luizi

Kiarës duket se i mungon shumë Luizi. Edhe pse ende nuk kanë kaluar më shumë se 48 orë që kur Kiara është larguar nga shtëpia e “BBV”, moderatorja nuk i ndal dedikimet për Luizin.

Sot ajo ka publikuar sërish një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet në krahët e Luizit.

“Sa shumë mungon...” Kiara publikon foton e rrallë me

Fillimisht kjo fotografi është publikuar nga tezja e Kiarës, dhe më pas kjo e fundit e ka shpërndarë në Instagramin e saj, ndërsa shkruan: “Sa shumë mungon...”

Ndërkohë, mungesa e Kiarës, ka bërë që Luizi të përlotet mbrëmë dhe pse banorëve nuk do që ta shprehë. I vetëm në shtrat, ai mundohet të mos duket që po qan, por ishte Dea ajo e cila e vuri re e madje e pyeti nëse kishte nevojë për diçka.

Këtë moment e ka pikasur edhe Kiara e cila postoi në instastory foton duke shkruar: Të dua!

“Sa shumë mungon...” Kiara publikon foton e rrallë me

 

Video