Pas një eliminimi të fortë, Gazi largohet nga Big Brother VIP dhe shkakton polemika me largimin

28 Shkurt 2024, 00:03Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Gazi me Saren

Gazi është banori që u largua mbrëmjen e sotme nga Big Brother VIP, duke hequr kështu dorë nga çmimi i madh.

E ndërsa u largua nga shtëpia ai pranoi të shoqërohej nga Romeo, Egla, Ilnisa dhe Meritoni duke shkaktuar polemika në shtëpi.

 

 

Video