Fotinia shpërthen keq ndaj Albano Bogdos: Mashkull shk**dhatë! O fakir pse merresh me motrat e botës

2 Tetor 2023, 18:50Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Fotinia / Albano

Aktori i humorit Albano Bogdo ka shkaktuar polemika të ashpra me deklaratën ofenduese që bëri ndaj motrës së Alban Ramosajt.

Në emisionin e tij të parë, Bogdo tha se Alban Ramosaj ai që i ***  motrën Donaldi.

Por i ashpër ka qenë reagimi i Fotinisë, ish-konkurrentja e Big Brother Albania, i është kthyer keq Albanos përmes një video mesazhi. Ajo e quan mashkull “shkërdhatë” dhe “fakir”.

“Albano Bogdo është mashkulli më shkërdhatë, merret me motrat dhe gratë e botës. Çfarë të duhet ty motrat e botës ore mashkull shkërdhatë, më i ulët që më kanë zënë sytë. Bën deklarata televizive për 3 ditë famë. Je një copë fakiri, je mashkulli më i ulët mos e harro”, thotë Fotinia në Video.

Video