Çfarë ndodhi? Valbona Mema bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother

29 Janar 2023, 10:36Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Mbrëmjen e djeshme Valbona u përplas me Armaldon pasi ky i fundit e "dënoi" duke i hequr të drejtën e votës. Maestro tha se nuk ka asgjë personale me këngëtaren, por ashtu i erdhi në atë moment.

Megjithatë Valbona e konsideroi si "xhelozi artistike" nga ana e tij. Në orët e para të mëngjesit ajo nuk është ndjerë mirë emocionalisht dhe ka kërkuar të dalë nga shtëpia.

Pas debatit me Armaldon këngëtarja u merakos se si mund të kishte reaguar i biri dhe për këtë arsye bëri gati valixhet. Banorët i shkuan afër ta qetësonin dhe si përfundim Valbona u pajtua me Armaldon. 

Video