“Princesha e të varfërve”, ish e dashura e Amosit tallet me Dea Mishel (Foto)

29 Janar 2023, 09:59Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Gigliola Haveriku ish partnerja e Amos Zaharia duket se në këtë “Big Brother Vip Albania” nuk bën aspak tifo për ish partnerin e saj.

Gigliola deri tani nuk ka bërë asnjë koment për Amosin por ama nuk kursen me “batuta” njerëzit që rrinë afër tij. Të njëjtën gjë ka bërë edhe me Dea Mishel e cila është për momentin “crush-i” i Amos Zaharia.

“Princesha e të varfërve” e ka quajtur Gigi Dean, e cila sot ka konfirmuar se mes saj dhe Amosit ka patur një flirt, por ajo nuk ka dëshirë që ta vazhdojë më tej këtë histori.

“Princesha e të varfërve”, ish e dashura e Amosit tallet

Video