BEFASUESE/ Egla nuk është përjashtuar, ja ku qëndron e izoluar prej ditës së djeshme! (VIDEO)

1 Prill 2024, 14:18Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Ditën e djeshme Egla Ceno është skualifikuar nga shtëpia e “BBV3”. Pas provokimeve që Meritoni dhe Ilnisa i kanë bërë ndaj saj dhe reagimeve që Egla ka pasur ndaj Meritonit, Vëllai i Madh komunikoi këtë vendim për të.

Nga ana tjetër bëhet me dije se televotimi i së martës është anuluar, ndërkohë që një tjetër vendim do të merret për Ilnisën dhe Meritonin.

Ama diçka e paparashikueshme për banorët dhe të gjithë ne do të ndodhë spektaklin e te martës. Egla Ceno do të rikthehet në shtëpinë e “BBV3”. Momentalisht Egla qëndron e izoluar në një nga ambjent e e shtëpisë pa dijeninë e askujt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video