Pamje të rënda / Del foto e "një prej serbëve të vrarë në Veri të Kosovës"

24 Shtator 2023, 16:06Kosova&Bota SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Serbi i dyshuar i vrarë në Veri të Kosovës

Është publikuar një foto e atij që besohet të jetë një nga terroristët serbë që sulmuan policinë e Kosovës ditën e sotme në veritë vendit.

Serbi i vrarë është me uniformë ushtarake dhe maskë deri në gjysmë të fytyrës, ndërsa pranë tij ka edhe armën e zjarrit, kallashnikov.

Burime të pakonfirmuara flasin për të paktën 5 serbë të vrarë, ndërsa Policia e Kosovës ka konfirmuar deri tani një të vrarë.

Kujdes! Pamje të rënda

Pamje të rënda / Del foto e "një prej serbëve të

Video