Trishtuese / Gazetarja thotë se ka ndërruar jetë Fabjoli, "lypësi i famshëm i Bllokut": Falte shumë dashuri!

9 Dhjetor 2023, 19:56Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Fabjoli

Ai u bë i famshëm me daljen e tij në një emision televiziv. Fabjoli, në atë kohë 12 vjeç kishte ftuar babain në emision për t’i kërkuar falje për rebelzimin e tij. Fabjloi tregoi vetë se dilte për të lypur në Tiranë, pa dëshirën e prindërve.

Prej disa javësh në rrjetet sociale të shumtë kanë qenë shqiptarët që kanë shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të Fabjolit, në moshën 20-vjeçare.

Por sot ka qenë gazetarja Genta Gjalpi e cila ka konfirmuar humbjen e Fabjolit. Thuhet se shkak për ndarjen nga jeta është bërë një problem që 20-vjeçarit ju shfaq në mushkëri.

“Sa më pikëlloi ky lajm, që Fabjoli ka ndërruar jetë. I vogli gjynah. Kënaqu në parajsë. Ishte lypës ne bllok, po falte shume dashuri. Ishte shume i zgjuar dhe i dashur”, shkruan ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Genta officially (@genta_gjalpi)

Video