SKANDALOZE në Lushnjë/ Realizuan video me natyrë seksuale me fëmijën e tyre 2-vjeç dhe i postuan në rrjetet sociale, e pësojnë çifti i bashkëshortëve!

11 Korrik 2024, 13:19Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Policia ka ndaluar një çift bashkëshortësh, të cilët akuzohet se realizuan video me natyrë seksuale të fëmijës së tyre 2-vjeç dhe e publikuan në rrjetet sociale.

Çifti i bashkëshortëve të ndaluar nga policia janë 23 vjeçari me iniciale F. K., dhe 23 vjeçrja me iniciale S. P..

Njoftimi i plotë:

Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale.

Video