Lidhja me Klea Gjatën? Babai i Laert Haxhiut: Vajzat duan djalë pompoz dhe të zgjuar, por ai është i martuar!

2 Tetor 2023, 10:46Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Moderatorja Fiori Dardha/ Babi i Laert Haxhiut/ E arrestuara Klea Gjata

Babai i Laert Haxhiut ka folur sot për emisionin "Breaking" me Fiori DardhënTop News.

Ai u pyet nga moderatorja Fiori Dardha në lidhje me njohjen e djalit të tij me Klea Gjatën, e cila akuzohet për bashkëpunim në vrasje.

Kjo vajza mund të ketë dëshirë, si çdo vajzë që të ketë një të dashur me emër, pompoz dhe të zgjuar, por Laerti është i martuar dhe me tre fëmijë. Kështu po shkatërroni një familje”, tha Qamil Haxhiu në Top News.

Qamil Haxhiu ka hedhur poshtë akuzat se djali i tij është i përfshirë në vrasjen e Selmakut, pasi sipas tij, ai nuk ka qenë në Shqipëri kur ka ndodhur ngjarja.

Alban Selmakun nuk e njoh unë që jam qytetar i vjetër i Lushnjes, si mund ta njohë djali im. Kur e kanë vrarë nuk a qenë djali im këtu. Pse i ngatërroni gjërat".

 

Video