E RËNDË në Tiranë/ Ra nga lartësia teksa po punonte, ndërron jetë 55-vjeçari

3 Prill 2024, 14:38Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një 55-vjeçar ka rënë nga lartësia ku po punonte dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në “Kodrën e Diellit” në Tiranë, paraditen e kësaj të mërkure.

Ai u transportua me urgjencë në spital, por përkundër përpjekjeve të mjekëve, 55-vjeçari Sinan Baci nuk arrit të mbijetonte.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 03.04.2024, rreth orës 09:00, te Kodra e Diellit, në një kantier ndërtimi, ka rënë nga lartësia e objektit ku ishte duke punuar, shtetasi S. B., 55 vjeç.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, ky shtetas ka humbur jetën në spital, rreth orës 13:10.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Video