Tragjedi/ Trajneri humb jetën ndërsa sportistja e tij ishte në ring (video)

19 Shtator 2023, 08:47Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Trajneri 58-vjeçar pësoi një atak në zemër gjatë ndeshjes në Tijuana të Meksikës.

Sabrina Perez po përballej me Skye Nicholson dhe gjatë raundit të nëntë, Arua u rrëzua teksa jepte udhëzime.

Mjekët në terren nxituan menjëherë drejt tij dhe ai u dërgua në spital brenda pak minutash, por kjo nuk rezultoi e mjaftueshme për ta mbajtur atë në jetë.

Video