Stadiumi thërret "Messi, Messi", Ronaldo nuk duron dot më dhe bën gjestin e pahijshëm

25 Shkurt 2024, 23:16Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ronaldo

Skuadra e Al Nassr shënoi një fitore të madhe në javën e 21-të në Ligën Profesionale në Arabinë Saudite, pasi mposhti 3:2 Al Shabab.

Në fundin e ndeshjes, tifozët vendas ngacmuan Cristiano Ronaldon, duke thirrur emrin e kundërshtarit të tij të përbetuar, Lionel Messit.

Ronaldo kur dëgjoi tifozët, filloi të bënte gjeste.

Sulmuesi portugez shënoi një gol në këtë ndeshje nga pika e bardhë e penalltisë.

Video