Shorti i Champions League: Derbi dhe “finale” të parakohshme, Reali me fat

17 Mars 2023, 12:22Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Është hedhur shorti i Champions League për fazën çerekfinale ku ashtu siç pritej ka patur përplasje titanësh.

Chelsea do përplaset me Real madrid, ndërsa Bayern-i me Manchester City.

Inter do ketë përballë një tjetër portugeze pas Portos, ndërsa për Milanin kundërshtar do jetë mrekullia e Napolit.


Shorti

Real Madrid vs Chelsea

Inter vs Benfica

Manchester City vs Bayern

Milan vs Napoli

Shorti i Champions League: Derbi dhe “finale” të parakohshme,

Video