Megi Doçi si Ronaldo, goli spektakolar bën xhiron e botës (VIDEO)

6 Dhjetor 2023, 19:23Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Megi Doçi si Ronaldo

Megi Doçi, kapitenia e kombëtares shqiptare të futbollit dhe e Vllaznisë së Shkodrës, ka realizuar një javë më parë një gol të jashtëzakonshëm me roveshatë.

Goli, i ngjashëm me atë të Cristiano Ronaldos ndaj Juventusit, kur ylli portugez luante me Realin e Madridit, është postuar nga faqet më të mëdha në rrjetet sociale, një prej të cilave edhe “433” në Instagram, duke bërë xhiron e botës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 433 (@433)

Video