Sekretariati i Etikës përjashton me 10 ditë Flamur Nokën nga Kuvendi

10 Qershor 2024, 13:58Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Flamur Noka

Sekretariati i Etikës ka vendosur ditën e sotme përjashtimin me 10 ditë vetëm për deputetin e Partisë Demokratike, Flamur Noka.

PS-ja kërkonte përjashtimin edhe të Gazment Bardhit, Luan Baçit, Edi Palokës dhe Ervin Salianjit, mirëpo në mbledhjen e sotme masa u mor vetëm për Nokën.

Video