Takimi/ Rama i shkon Bajram Begajt në Presidencë

3 Tetor 2022, 11:27Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Kryeministri Edi Rama paraditen e sotme ka zhvilluar një takim me Presidentin Bajram Begaj, takimi është zhvilluar në Presidencë.

Kujtojmë se ky është takimi i parë i Ramës dhe Begajt në Presidencë pas marrjes së detyrës së kreut të shtetit nga ky i fundit. Deri më tani nuk dihen detaje nga fokus i bisedës mes tyre.

Video