EKSKLUZIVE/ Vox News ZBULON si janë futur FLAKADANËT në Parlament: U përdorën parfumet e deputeteve!

20 Nëntor 2023, 11:00Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto e siguruar nga VoxNews

Sot, mes tymueseve, karrigeve të mbledhura në Foltoren e Kuvendit, PS miratoi projektligjin më të rëndësishëm atë të pr/buxhetit 2024.

Seanca ka zgjatur më pak se 5 minuta për shkak të skenarit të kaosit që deputetët e opozitës edhe kësaj here ishin të vendosur për të mos lejuar zhvillimin normal.

EKSKLUZIVE/ Vox News ZBULON si janë futur FLAKADANËT në

VoxNews ka zbuluar itenerarin që kanë përdorur deputetët e PD, për futjen e flakadanëve në Kuvend. 

EKSKLUZIVE/ Vox News ZBULON si janë futur FLAKADANËT në

Burime për VoxNews thanë se edhe pse kontrolli ka qenë i rreptë nga "Garda", deputetët e PD kanë përdorur parfumet e kolegeve të tyre, Sorina Kotit dhe Albana Vokshit për të futur flakadanët. 

EKSKLUZIVE/ Vox News ZBULON si janë futur FLAKADANËT në

Kjo duket se i ka shpëtuar gardistëve dhe në këtë mënyrë është bërë e mundur futja e flakadanëve brenda parfumeve të markës, "Tom Ford".

©Copyright Vox News
Ky artikull është ekskluziv i Vox News, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, "Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to". Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Vox News dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.

Video