Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në "Big Love", shpreh hapur mbështetjen dhe "ngre në qiell" këtë banor: Je luftëtar me mentalitet kampioni

22 Prill 2024, 18:45Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Big Brother Albania Vip 3 / Zhaklin Lekatari

Mesazhe të shumta nga familjarë, mbështetës dhe personazhe të njohur kanë marrë sot banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Meritoni është surprizuar nga ish-opinionistja e sezonit të dytë të BBV, Zhaklin Lekatari, e cila ka treguar mbështetjen e saj për banorin.

Ja cfarë shkruan ajo në mesazhin e dërguar përmes “Big Love”:

“Meriton, kur të vihet burrëria në diskutim, ti tregon akoma më shumë burrëri, duke qenë njeri dhe jo lojtar. Loja jote është shumë e bukur por mos harro që ne fund fitues nuk është jeta virtuale por jeta reale, ajo njerëzore, pjesa jote më e bukur. Unë e di që nuk je përndjekës sepse perfeksioni yt tek gruaja nuk është i turmës por i cilësisë. Ti je luftëtar dhe luftëtarët kanë metalitetin kampion”.

“Të kam xhan, të përshëndes shumë. Je shembull i një gruaje, vajze, të përqafoj dhe të kam shumë xhan”, përgjigjet Meritoni.

Kujtojmë gjithashtu se Egla dhe Juli janë përballur në një televotim se kush është më i preferuar për publikun. Votoni në sondazhin tonë duke klikuar këtu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video